2018-01-03

Dyżury Radnych, Przewodniczącego Rady i Wiceprzewodniczących

Wykaz dyżurów Radnych
w okresie od 05 kwietnia do 28 czerwca 2018 roku

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

Data dyżuru

1.      

ANIOŁ Stanisław

05.04.2018 r.

2.      

BAŃKA Dariusz

12.04.2018 r.

3.      

CHOLEWIŃSKI Zygmunt

19.04.2018 r.

4.      

FILA Robert

26.04.2018 r.

5.      

GARGAŚ Andrzej

10.05.2018 r.

6.      

GUGAŁA Leokadia

17.05.2018 r.

7.      

PLENNIKOWSKI Waldemar

24.05.2018 r.

8.      

JANIK Grażyna

07.06.2018 r.

9.      

KOPERA Marek

14.06.2018 r.

10.             

KORKOWSKI Wojciech

21.06.2018 r.

11.             

NABRZESKI Sebastian

28.06.2018 r.

12.             

NOWAK Jan

05.07.2018 r.

13.             

PALEŃ Stanisław

12.07.2018 r.

14.             

ROS Monika

19.07.2018 r.

15.             

RZEGOCKI Alfred

26.07.2018 r.

16.             

SULICH Edward

02.08.2018 r.

17.             

TYZA Marek

09.08.2018 r.

18.             

WIEPRZĘĆ Jaromir

16.08.2018 r.

 


Wykaz dyżurów Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących
Rady Powiatu w okresie od 05 kwietnia do 28 czerwca 2018 r.

 

KWIECIEŃ

 

Lp.

Nazwisko i imię

Data dyżuru

1.        

UJDA Marek

05.04.2018 r.

26.04.2018 r.

2.        

SAMOŁYK Tadeusz

12.04.2018 r.

3.        

ANDRES Ryszard

19.04.2018 r.

 

MAJ

 

Lp.

Nazwisko i imię

Data dyżuru

1.        

SAMOŁYK Tadeusz

10.05.2018 r.

2.        

ANDRES Ryszard

17.05.2018 r.

3.        

UJDA Marek

24.05.2018 r.

 

CZERWIEC

 

Lp.

Nazwisko i imię

Data dyżuru

1.        

SAMOŁYK Tadeusz

07.06.2018 r.

28.06.2018 r.

2.    

ANDRES Ryszard

14.06.2018 r.

3. UJDA Marek 21.06.2018 r.